Lektor

Jestem angielskim lektorem i tłumaczem. Mój głos lektorski nadaje ton filmom, reklamom, zapowiedziom telefonicznym oraz spotom telewizyjnym i radiowym. Ponadto realizuję nagrania do gier komputerowych i bajek, wzbogacając je ciekawym brzmieniem, które wpada w ucho. W dzisiejszych czasach profesjonalny lektor to osoba poszukiwana nie tylko przez twórców filmowych, ale także przez biznesmenów. Coraz więcej przedsiębiorców zatrudnia lektorów do tłumaczeń oraz prezentowania ich firm na różnych płaszczyznach. To ważny element biznesu, dążącego do rozwoju. O tym również miałem okazję się przekonać, użyczając swój głos lektorski Klientom z różnych branż. Pracowałem przy wielu projektach, wzbogacając je głosem o nietuzinkowym brzmieniu.

Oferuję Państwu usługi lektorskie i tłumaczenia znakomitej jakości. Ich cena pozostaje przystępna, co więcej – idzie w parze z pełną fachowością. Jestem w stanie przygotować nagranie zgodne z dowolnymi wytycznymi. Takie, dzięki któremu słuchacze oraz/ lub widzowie będą identyfikować się z lektorem.

Od ponad 14 lat spełniam się, jako profesjonalny lektor anglojęzyczny. Mój głos jest do Państwa dyspozycji

„Perełka wśród lektorów” – o takim wyróżnieniu marzy każdy ambitny, profesjonalny lektor. Miałem zaszczyt usłyszeć te słowa od jednego z twórców filmowych, który współpracował już z dziesiątkami lektorów. Inni Klienci napisali o mnie: „Pięknie wymawia polskie nazwy”, „Nagrywa we własnym studio lektorskim”, „Ten brytyjski głos jest doceniany przez światowe kanały radiowe i telewizyjne.” Takie słowa stanowią największą pochwałę, lepszą od każdego wynagrodzenia. Mój głos lektora został uznany nie tylko przez Klientów indywidualnych, ale także przez wielkie osobistości, w tym Jerzego Hoffmana, reżysera filmu „Ukraine-Birth of a Nation”, do której realizowałem nagrania.

Zdaję sobie sprawę z tego, że głos lektora musi być wyrazisty, a jednocześnie miękki. Przyjemny, ale niebanalny. Zapadający w pamięć, lecz nieprzytłaczający. Zadanie ułatwia mi ponad 14 lat doświadczenia, podczas których codziennie doskonaliłem umiejętności związane z artykulacją, dykcją i modulowaniem głosu.

Proponuję Państwu usługi lektorskie, w ramach których mój profesjonalny głos lektora uatrakcyjni realizowany projekt. Cena zostanie ustalona indywidualnie, jednak bez obaw – cennik jaki przygotowałem jest atrakcyjny, wręcz bezkonkurencyjny. Przekonają się o tym Państwo, kontaktując się ze mną telefonicznie lub e-mailowo.

Szanuję czas i budżet swoich Klientów, dlatego oferuję bezpośredni kontakt i bezkonkurencyjną cenę. To oraz pierwszorzędna jakość usług, wyróżnia mnie na tle innych lektorów.