Nagrania lektorskie

Znalezione obrazy dla zapytania studio recording

Interesują Państwa nagrania lektorskie w j. angielskim? Doskonale trafiliście. Od 2005 r. pracuję, jako lektor. Mój głos można usłyszeć w filmach, reklamach telewizyjnych oraz radiowych, bajkach i grach komputerowych. Realizowałem nagrania lektorskie różnego typu, w tym do zapowiedzi telefonicznych i innych krótkich komunikatów. Podkładałem też głos do prezentacji firmowych czy audiobooków. Nagrywam zgodnie z oczekiwaniami Zleceniodawcy, a w razie potrzeby zawsze służę fachową radą oraz sugestią. Dzięki temu, że mam swoje prywatne studio nagrań lektorskich, działam szybko, zachowując najwyższą jakość usług.

Jeśli chcieliby Państwo zlecić profesjonaliście usługi lektorskie, z przyjemnością podejmę wyzwanie. Moja oferta jest bardzo rozbudowana, lecz gdyby w portfolio zabrakło nagrań, jakich Wam potrzeba, jestem otwarty i elastyczny. Moje studio lektorskie jest dostosowane do realizacji rozmaitych projektów.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić Państwa do skorzystania z możliwości głosu, jakim obdarzyła mnie natura i który sam udoskonalam każdego dnia.

Pracuję głosem na szeroką skalę. Moja specjalność to nagrania lektorskie każdego rodzaju

Własne studio nagrań pozwala mi bawić się głosem, eksperymentować i zwiększać jego możliwości. W rezultacie mogę zaoferować Państwu usługi lektorskie, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb stawianych przez konkretny projekt. Inaczej podchodzę do pracy nad nagraniem do reklamy, a inaczej zajmuję się podkładaniem głosu do zapowiedzi telefonicznych. Dzieje się tak, ponieważ wiem, że każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia oraz szczególnego zaangażowania. Cennik, który dopasowuję do rodzaju zamówienia jest rozsądny, o czym świadczy duże zainteresowanie moimi usługami.

Z racji tego, że nagrania lektorskie w j. angielskim zyskują na popularności, staram się wyróżniać na tle konkurencji. Pomaga mi w tym przekonywujący głos lektora, którego brzmienie jest nazywane męskim, miękkim, a zarazem wyrafinowanym. Mój angielski znajduje się na najwyższym poziomie – jako native speaker który studiował w Anglii, mam perfekcyjną dykcję i brytyjski akcent. Jeśli więc chodzi o nagrania lektorskie angielski nie ma przede mną tajemnic.

Szanuję czas i budżet swoich Klientów, dlatego oferuję bezpośredni kontakt i bezkonkurencyjną cenę. To oraz pierwszorzędna jakość usług, wyróżnia mnie na tle innych lektorów.

Serdecznie polecam usługi, jakie rzetelnie zrealizuję w moim studio nagrań lektorskich.