Lektor do zapowiedzi telefonicznych

Zapowiedzi telefoniczne są dla firmy bardzo ważnym elementem wizerunkowym. Ich staranne przygotowanie może zachęcić klientów do kontaktu lub wręcz przeciwnie – skutecznie ich odstraszyć.

Oferuję Państwu swoje usługi w zakresie anglojęzycznego lektora do zapowiedzi głosowych / powitań telefonicznych / komunikatów IVR i ich konfigurację w centrali telefonicznej.

Dobry lektor telefoniczny to podstawa w biznesie. To nie tylko piękny głos poruszający ludzi. Jest to również wizytówka firmy podnosząca jej prestiż. Zapowiedź telefoniczna może być dodatkową formą skutecznej reklamy.

Mam na swoim koncie liczne nagrania, nie tylko zapowiedzi do centrali IVR, ale także nagrania lektorskie do prezentacji multimedialnych, szkoleń czy udźwiękowienie reklam telewizyjnych.

Posiadam idealną dykcję, umiejętność dostosowania modulacji głosu do treści komunikatu i jego odbiorców, a także odpowiednie tempo wypowiadanych kwestii. Odznaczam się przyjazną, budzącą zaufanie barwą głosu. Dzięki temu odsłuchiwanie nagranych przeze mnie wypowiedzi nie będzie dla słuchaczy uciążliwe czy nieprzyjemne.

Posiadane przeze mnie doświadczenie sprawia, że będę w stanie sprostać stawianym przez Państwa wymaganiom dotyczącym komunikatów głosowych IVR. Przy użyciu głosu mogę oddać klimat, który najlepiej pasuje do wizerunku danej firmy, wzbudzić zaufanie do treści nagrania. W zależności od wymagań projektu, nagrania mogą być dynamiczne lub spokojne.

Zapowiedzi telefoniczne nagrywam w różnych wariantach, od prostych powitań po pełne pakiety nagrań do wielopoziomowych systemów IVR.

Szanuję czas i budżet swoich Klientów, dlatego oferuję bezpośredni kontakt i bezkonkurencyjną cenę. To oraz pierwszorzędna jakość usług, wyróżnia mnie na tle innych lektorów.

Zapraszam do kontaktu.